DMC KANAVİÇE DERGİSİ sayı:10

 

RENKLERİN DÜNYASINDA DÜNYANIZI RENKLENDİRMEK İÇİN BİZE UĞRAYIN...  www.turkelisi.net

 

 

Merhabalar, hayatına renk ve sanat katmak isteyen değerli okurlarıma. Yepyeni ve rengârenk Kanaviçe Dergisi’nin 10.(onuncu) sayısıyla karşınızdayım.


 

Kanaviçe masa örtüsü yapmak isterseniz kanaviçe dergisinin onuncu sayısı tam size göre. Sarmaşık güllü, gelincikli, kır çiçekli, masa örtüleri ile lavantalı masa örtüsü ve şömentable, Çin iğnesi masa örtüsü ve şömentable, suşi masa örtüsü ve çay servis havlusu seçenekleriyle çok çeşitli ve renkli tasarımlar var. Oturma odanız da goblen yastıkla da renklendirebilirsiniz.

Eğer kanaviçe çanta yapmak isterseniz, bol bol çanta tasarımları bulunmakta. Deniz esintili çanta, siyah- beyaz keten çanta, gelincikli, frambuazlı ve haşhaş çiçekli goblen çanta, çiçek desenli türkuaz çanta ve geometri kalpli çanta da çok hoş tasarımlar olmuş.

Gelin çantası ve yastığı da, düğün gününde gelin hanımın ihtiyacı olan şeyleri koyabileceği zarif ve farklı bir proje olmuş.

Tablolar da desenler çok çeşitli ve renkli. Gelincik tarlası, menekşe demeti, güller ve çaydanlık, yelkenli gezintisi, ayçiçekli tablolardan evinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Çocuk odalarını süslemek için benim minik kedim tablosu ve miniklerimize Afgan kumaşı ile hazırlanmış bebek battaniyesi de gerçekten çok güzel.

Kanaviçe bordürler bu sayıda da unutulmamış. Karpuzlu, elma ve armutlu, mavi çiçekli bordürleri istediğiniz her şeyde uygulayabilirsiniz. Ayrıca keten iğnedenlik de var.

Dmc iplik, kumaş ve aksesuarlarını,Tuva yayıncılık bütün yayınlarını Singer dikiş makine iğnenizden ipliğe, ödemiş ipeğinden, şanzelize satene, her boy kasnaktan her boy makasa kadar ihtiyacınız olan el sanatları, dikiş ve nakışla ilgili her şeyi sayfamız  www.turkelisi.net’ ten edinebilirsiniz.

Sevgiler…

Bilge Kamile


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !