DMC KANAVİÇE DERGİSİ sayı:17

 

RENKLERİN DÜNYASINDA DÜNYANIZI ENKLENDİRMEK İÇİN BİZE UĞRAYIN...    www.turkelisi.net

 

 

DMC KANAVİÇE DERGİSİ sayı:17


 

KANAVİÇE DERGİSİ sayı:17

Merhaba, kanaviçe dergisinin 17.(onyedinci) sayısıyla karşınızdayım. Hangi konuda kanaviçe işlemek istiyorsunuz, evinize, isteğinize, hayalinize uygun projeleri bu ve diğer yazılarımı okuyarak kanaviçe dergilerinin hangisini almanız gerektiğine daha kolay karar verebilirsiniz.  

Bahar gibi tasarımları sizlerle paylaşacağım. Merak ediyorsanız, buyurun yazımın devamını okumaya.

Güllerin aşkına projesiyle yastıklarınız ve duvarınızı bu projeyle takım olarak uyumu yakalayabileceksiniz.

Güllerle bezeli seccade sevdiklerinizin ve sizin çok hoşunuza gidecektir. Çünkü çok zarif bir tasarım.

Masa örtünüze minik kuşların konmasını isterseniz böyle güzel bir proje de hazırlanmış. Servis peçetelerini ve peçete haklarında hazırlamakta kullanabileceğiniz hılı işlenecek çok zarif bir tasarım olmuş.

Başta gül olmak üzere üç değişik çiçekle çok zarif ve şık bir perde,

Servis altlığı(Amerikan servis de denebilir) hazırlanmış. Bu desenle peçete halkası da hazırlayabilirsiniz.

İris çiçeği deseninde masa örtüsü, şömentable, yastık ve pano hazırlayarak salon veya oturma odanızı lila renkle renklendirebilirsiniz.

Duvarlarınız için yine rengârenk panolar hazırlanmış. Akvaryum, uçan kelebekler, gelincikler, lavanta, sümbül, dolma biber,  bezelyeler,  güller ve ortanca buketi konulu projeler hazırlanmış. Minik kızınızın adını, doğum tarihini yazacağınız küçük kız tablosu ile geçmiş kuşak çocuklarının çizgi film sevgilisi Sarah Kay bebeğiyle tabloları da çok hoş tasarımlar olmuş.

Sevdiklerinizin özel günleri için çini renkli kelebek, çiçek, kalp ve demlik desenli tebrik kartlarıyla sevginizi yansıtabilirsiniz. Eğer evinizde resim yapmaktan hoşlanan bir sevdiğiniz varsa, ona etamin kaplı güzel bir resim dosyası da hazırlama imkânı sunulmuş.

Ayrıca okul klasörünüzü ister kaplayarak ister kapınızın duvarına asabileceğiniz mektup kutusuna dönüştürerek kullanabileceğiniz minik ağaçlı etamin projesi de çok güzel.

Tepsiniz için birbirinden leziz tatlı ve pastaları etamin üzerine işleyerek çay ve kahvelerinizi sevdiklerinize sunabilirsiniz.

 

Bütün bu güzelliklere ve renklerin dünyasına ulaşmak için www.turkelisi.net sayfamızdan kanaviçe dergisi sayı:17 ve dikiş, nakış ve el sanatlarına dair her şeyi temin edebilirsiniz.

Sevgiler…

Bilge Kamile

 

 


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !