DMC KANAVİÇE DERGİSİ sayı:9

RENKLERİN DÜNYASINDA DÜNYANIZI RENKLENDİRMEK İÇİN BİZE UĞRAYIN...      www.turkelisi.net

DMC KANAVİÇE DERGİSİ

KANAVİÇE DERGİSİ sayı:9


Merhaba. Renklerin dünyasında ki yolculuğumuzda bizimle birlikte olanlara…

Kanaviçe dergisinin 9.(dokuzuncu ) sayısıyla sizlerle birlikteyim. Renklerin dünyası turkelisi. Net’te aradıklarınız bulabilmeniz için bu sayıdaki yolculuğumuza çıkalım mı? Haydi, o zaman okumaya devam edin.

Dergi başlangıçta yine Türk-İslam sanatlarının piri olan hat sanatıyla başlamış. El-Kuddüs ve El –Melik isimlerini kanaviçeye uyarlamış.

Masa örtüsü olarak da sofranızda açan güller, çiçekli masa örtüsü ve geometri Masa örtüsü projelerini hazırlamış.

İster havlularınızda, ister yatak takımlarınızda, ister raf örtüsünde kullanabileceğiniz, 3 çeşit çiçek motifli bordürler çok hoş bence.

Çantalar da bu sayıda favori bir kategori olmuş.

Japon gülü çanta, serpilmiş güllü çanta, geometri cüzdan ile çocuklarınız için ayıcıkla çanta da hazırlanmış.

Duvarlar ve yastıklar birlikte hazırlanmış.Evinizi renklendirmek için,  sarı-pembe çiçek buketi, lale sepeti ve yastığı, güllü pano ve yastığı, laleli ve gerberalı yastık, beş çayı panosu, porselen şekerlik,   çini desenleri panosu, minik köpek yavruları, minik kedi yavruları panoları, bahçeye açılan kapı panosu ve krizantem, iris, şakayık ve yabani orkide çiçeklerinin şemaları da hazırlanmış.

Bütün bu güzelliklere ve renklerin dünyasına ulaşmak için www.turkelisi.net sayfamızdan kanaviçe dergisi sayı:9 ve dikiş, nakış ve el sanatlarına dair her şeyi temin edebilirsiniz.

Sevgiler…

Bilge Kamile

 


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !